Записатися на прийом
Пародонтологія
ПАРОДОНТОЛОГІЯ

ОПИС ПОСЛУГИ

ПРИЧИНА УРАЖЕННЯ ЯСЕН


Зубний наліт у вигляді міцно прикріпленої до зуба, безбарвної плівки, хронічний стрес, зниження імунітету, різка зміна клімату, а також будь-яка інфекція в організмі.

СИМПТОМИ


  • Кровоточивість ясен
  • Можливий свербіж
  • Пульсація в яснах
  • Рухомість зубів
  • Дискомфорт при жуванні
  • Неприємний запах з ротової порожнини

ПАРОДОНТАЛЬНА КИШЕНЯ


Це невелике заглиблення у вигляді щілини, яке знаходиться між краєм ясен і пришийкової частини зуба. Саме у ній залишаються мікрочастинки їжі і з'являються мікроби. Ця мікрофлора дуже агресивна. Вона руйнує зв'язковий апарат зуба, запалення проникає вглиб, перекидається на кістку і зуб, втративши свою опору, починає рухатись.

СПОСІБ ЛІКУВАННЯ


Частіше всього лікування в клініці “KLOVADENT” є комплексним. Усі спеціалісти клініки беруть участь, оскільки проблема не тільки в неправильній гігієні ротової порожнини. Також тут велику роль відіграють ортопедичні конструкції, пломби і неправильний прикус. 

КОНСЕРВАТИВНЕ ЛІКУВАННЯ


Або кюретаж зубо-ясенних (пародонтальних) кишень проводиться на ранніх стадіях пародонтиту. При перших же ознаках захворювання необхідно відразу звертатися до лікаря-стоматолога або пародонтолога, якщо на ранній стадії розвитку пародонтит можна ще зупинити за допомогою консервативного лікування, то при запущеній формі ми лікуємо тільки хірургічно.

ХІД ЛІКУВАННЯ


За допомогою кюрет видаляються над- і підясенний зубний камінь, наліт, уражені м’які тканини під яснами. Після цього поверхні зубів поліруються. Маючи багаторічний досвід та практику в цих маніпуляціях, клініка “KLOVADENT” надає перевагу ручному кюретажу, оскільки він дає довготривалі результати. Ми відпускаємо пацієнта, надаємо певні рекомендації по догляду за ротовою порожниною, і контролюємо його процес заживлення протягом 3 місяців, запрошуючи на регулярні огляди.

Ціна
Кюретаж зубоясенних кишень (один квадрант)

Від

3 500 грн.