Головна

Конділограф CADIAX®
Gamma (Австрія)

Апарат який дозволяє визначити всі індивідуальні переміщення нижньої щелепи та скронево-нижньощелепного суглобу, при різних рухах(відкривання, закривання,розмова, жування,ковтання) і, відповідно, виявити наявні патології. Інформація фіксується на комп'ютері у вигляді графіків, які інтерпретує лікар — гнатолог. Результати дозволяють виготовляти точні конструкції з урахуванням індивідуальних анатомічних та фізіологічних особливостей пацієнта.

Програмне забезпечення Gamma Dental Software (Австрія)

Об’єднує та аналізує всі діагностичні данні. Дозволяє в режимі реального часу моделювати майбутнє положення зубів. Таким чином, лікар отримує можливість ще на етапі діагностики побачити об'єктивну картину функціональних параметрів, і продемонструвати пацієнтові динаміку та кінцевий результат лікування.

Головна
Головна

Артикулятор Reference SL (повний діагностичний набір) Gamma (Австрія)

Вважається одним з найбільш топових та високопрофесійних апаратів у світі.

Це дуже важливий прилад, необхідний якісного протезування зубів.

За його допомогою якого відбувається точна імітація рухів нижньої щелепи, він індивідуально налаштовується під кожного пацієнта на основі даних конділографії.

Створюється рухлива модель щелеп пацієнта. Це дозволяє зубному техніку створити ортопедичні конструкції, які повністю будуть функціональні та відповідатимуть прикусу пацієнта.

ВАРІАТОР CPV (Condylar-Position-Variator) Gamma (Австрія)

Забезпечує з точністю до 0,1 мм зміну позиціонування суглобових голівок в трьох просторових напрямках. Наприклад, для визначення терапевтичного положення нижньої щелепи, для виготовлення шин або для діагностичного налаштування в ортодонтії.

Головна
Головна

Вимірювач положення суглобових головок CPM Gamma (Австрія)

Вимірює і демонструє зміщення положення суглобових головок щелепи. Це інструмент базової діагностики, який генерує важливі дані в функціональній стоматологічній діагностиці для оцінки статичної оклюзії та для подальшого контролю якості діагностики і лікування.

Внутрішньоротовий сканер 3shape TRIOS (Данія)

Це швидкий високоточний пристрій, який дає змогу відобразити повну картину порожнини рота за допомогою створення тривимірного цифрового зображення зубів та ясен менше, ніж за хвилину.

Дозволяє передати високоточну 3D модель зубів для моделювання та виробництва ортопедичних конструкцій в зуботехнічну лабораторію.

Головна
Головна

Стоматологічний Мікроскоп Cj-Optik (Німеччина)

Завдяки функції п'ятиступеневого контролю збільшення робочого поля до 25 разів мікроскоп дозволяє виявити карієс на ранніх стадіях і мікротріщини на емалі, якісно пролікувати кореневі канали, знизити травматичність процедури при імплантації зубів, досягти максимальної точності при хірургічних операціях.

ВІДГУКИ
НАШИХ
ПАЦІЄНТІВ

! отзывs UA

Савчук Наталія Геннадіївна

Дякую персоналу клініки за бережне і уважне відношення! Лікарі вищої категорії! Завжди приємно приходити на прийом. Обслуговуємося всією сім’єю. Особлива вдячність за терпіння дитячому стоматологу. Хочеться побажати по більше заходів для дітей по навчанню в вигляді гри.

Satisfied dentist patient showing her perfect smile after treatment in a clinic box with medical equipment in the background

Едіта

У моєму житті був момент розпачу та безвихідної ситуації, момент, коли твоя свідомість тобі каже, що немає дверей, які ти зможеш відкрити і тобі допоможуть, немає фахівця, який впорається з проблемою (так як «фахівці» довели і так вже до критичної точки, для мене це була вже крапка неповернення), і я залишилася наодинці з Всевишнім, і з проханням вказати мені шлях до лікаря, який мені допоможе🙏🙏🙏 … Бог привів мене в «Кловадент«. Андрій Ярославович, Іванна Остапівна, Роман, дівчатка адміністратори, дівчатка медсестри, весь колектив, я дякую Вам за роботу, я дякую Вам, Андрій Ярославович, за те, що Ви повернули мене в соціум після довгого ув'язнення, я дякую Вам, що Ви прийняли мене з моєю проблемою , і ми справляємося з Божою допомогою. Я Дякую Вам, і я Вірю Вам. Бережіть себе будь ласка, я дуже довго Вас шукала. З любов'ю і вдячністю, Ваша Едіта

! отзывs UA

Кадецький Андрій Олександрович

Я прийшов до Кловадент з такою проблемою. В мене 8 років тому, після травми на боксі, почався «хруст» (зіскакування) суглобу справа при широкому відкриванні рота. З часом ситуація погіршувалась. Інші лікарі мені розповідали, що якщо є пошкодження м’яких тканин, то це не виправити. Вразі чого суглоби не відновлюються, нічого не вдієш. Загалом все, що до Кловадент втрата часу або відсутність будь-яких гарантій (впевненості в успіху). Ніби давайте ми спробуємо вам допомогти…

А коли виправили прикус в Кловадент, то хруст зник.

Загалом дуже вдячний Андрію і Ярославу за виконану роботу.

! отзывs UA

Каут Олеся та Каут Олексій

Від нашої сім’ї висловлюємо подяку клініці Klovadent за високу якість і професіоналізм, послуг які там надаються. Хочеться відмітити особливу, душевну атмосферу клініки, щиру зацікавленість кожного спеціаліста і всього персоналу у видужанні та комфорті клієнта. Адміністрації клініки, зокрема Лілії та Олені, дякуємо за теплоту та турботу. Особлива подяка Кльованцю Андрію Ярославовичу, Островському Ярославу Володимировичу, Барановській Наталії Валеріївні. Бажаємо клініці Klovadent натхнення, процвітання та досягнення ще більших вершин. Вам хочеться довіряти і саме тому ми вибираємо вас

! отзывs UA

Богуславська Ірина

Тільки перевіривши на собі та своїй родині,  можу з впевненістю рекомендувати клініку «Кловадент»! Мала можливість побувати у ортодонта, хірурга, терапевта. Дуже високий рівень обслуговування та лікування пацієнтів. Лікарі – майстри своєї справи, яким під силу все! Дякую, що така клініка є в нашому місті!

Головна

Навчальний центр для стоматологів

Протоколи діагностики та проведення міждисциплінарного прийому в стоматології

Зворотний зв'язок

Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі

    звернутись в месенджери

    ! CF row UA