Знайомимося з керамічними вінірами

Знайомимося з керамічними вінірами

Що таке керамічні вініри?

У сучасній стоматології дуже велика увага приділяється отриманню бажаного естетичного результату лікування. Приваблива білосніжна посмішка давно стала символом успішності, здоров’я і благополуччя. А успіху в особистому житті дуже важко досягти не маючи чарівної посмішки. Тому при зверненні до стоматолога людина очікує отримати позитивний візуальний ефект, порівнюючи фото зубів до і після проведеного лікування.

Позитивні відгуки клієнтів стоматологічних клінік в Києві мають керамічні вініри, які показали велику перевагу, в порівнянні з іншими прийомами реставрації зубів.

Єдиним їх мінусом на сьогоднішній день є їх ціна. Це обумовлено використанням сучасних матеріалів та застосуванням новітніх технологійдля для їх виготовлення. Тому їх якість в кінцевому підсумку повністю виправдовує вартість.

Що таке керамічні вініри? Це високоякісні сучасні замінники емалі зубів, що застосовуються при їх реставрації. Основні показання для їх використання визначить ваш лікар-стоматолог. Довіряючись професіоналам, які представляють нашу клініку, ви гарантовано отримаєте хороший результат.

Коли використовують керамічні вініри: показання до установки

Керамічні вініри встановлюються пацієнтові, коли до цього є певні показання.

Як правило, керамічні вініри застосовуються при показаннях:

  • потемніння емалі зубів;
  • видимі руйнування і зміни емалі зуба;
  • наявність пломб на видимій поверхні зуба;
  • наявність несиметричних зубів;
  • невелика кривизна зубів, різна їх довжина, або інші естетичні недоліки.

В основному цю процедуру проводять на тих зубах, які відкриваються при посмішці, тому основне її призначення — це поліпшення зовнішнього вигляду зубів при порівнянні до і після проведених маніпуляцій.

Плюси і мінуси керамічних вінірів

Ми вже з’ясували, що таке керамічні вініри на зуби, тепер пропонуємо обговорити переваги керамічних вінірів.

Визначаючи переваги керамічних вінірів, ми перш за все називаємо високу якість матеріалу, з якого вони будуть виготовлені. Це гарантує білосніжну гарну посмішку і виключає можливість зміни кольору зубів від вживання напоїв або їжі, які могли б пофарбувати ваші зуби. А сучасні технології, які застосовуються при установці, гарантують їх довговічність, в порівнянні з іншими, більш дешевими аналогами.

Крім того при їх встановленні мінімально шліфується поверхня зуба, він практично не пошкоджується і залишається здоровим. Керамічні вініри на зуби прикріплюються за допомогою якісних і сучасних клеючих матеріалів. Це дає впевненість у їх тривалому і ефективному використанні і практичній відсутності скарг пацієнтів.

Тому можна стверджувати, враховуючи всі відгуки клієнтів і фото після установки, що керамічні вініри виключають мінуси, властиві іншим способам реставрації зубів.

Керамічні вініри: відгуки пацієнтів, фото до і після

Керамічні вініри отримують виключно позитивні відгуки клієнтів. Особливо вражають фото до і після проведених процедур.

Поліпшення зовнішнього вигляду і придбання бездоганної усмішки впливає на внутрішню самооцінку людини, підвищує впевненість у собі, підкреслює особисту унікальність і неповторність.

Ознайомитися з результатами застосування керамічних вінірів, можна порівнявши фото до і після їх установки, а також вивчивши відгуки клієнтів, яким були встановлені керамічні вініри в Києві. Після цього навряд чи у вас залишаться сумніви в ефективності і надійності цього сучасного методу реставрації зубів.

Догляд за керамічними вінірами

Вінір керамічний унікальний тим, що догляд за ним нічим не відрізняється від звичайного щоденного догляду за порожниною рота.

Його структура максимально повторює зубну емаль, але більш міцна, а значить — більш довговічна. До того ж вінір керамічний не фарбується, не темніє, практично не покривається зубним нальотом або зубним каменем і дуже просто очищається простими методами.

У результаті при мінімальних зусиллях по догляду та очищенню зубів ви отримаєте максимальний очікуваний результат на довгий час.

Ціна установки керамічних вінірів в клініці Кловадент в Києві

Якщо ви вирішили встановити собі керамічні вініри, ціна на них не повинна вас відштовхувати.

По-перше, ви отримуєте гарантовано високу якість, якщо будете встановлювати керамічні вініри в клініці Кловадент в Києві. У нас для цього є всі необхідні умови, якісна техніка і сучасні технології. Наші фахівці — висококваліфіковані лікарі, які з успіхом застосовують в своїй роботі з пацієнтами знання отримані в Австрійській школі VieSid. Постійне підвищення професійної кваліфікації, використання новітніх матеріалів гарантує вам якісну послугу з встановлення керамічних вінірів, вартість на яку цілком виправдана.

Отже, якщо вашою метою є отримання якісних послуг в сфері естетичної стоматології, і ви бажаєте встановити керамічні вініри в Києві — ми будемо раді бачити вас в нашій сучасній клініці Кловадент. Тут вас оточать увагою і турботою, ви відчуєте затишну атмосферу, яка створюється виключно для вас і вашого комфорту.

Замовивши виготовлення керамічних вінірів будьте впевнені, що їх ціна буде визначена індивідуально, залежно від характеру і обсягу робіт і вам буде запропоновано найбільш оптимальний варіант.

Крім того, кваліфікація наших лікарів і загальна злагоджена робота всієї команди гарантує вам при встановленні вініров керамічних в нашій клініці, максимально можливу якість і довговічність. Ми працюємо виключно з вами і для вас, і завжди раді допомогти вирішенню ваших проблем, і поліпшенню вашого самопочуття.

Будьте завжди здорові, гарні та щасливі!