Запечатування або герметизація фісур

Запечатування або герметизація фісур

Для чого потрібна герметизація фісур

Хороші батьки приділяють велику увагу здоров’ю своєї дитини. Але, на жаль, догляд за зубами зводитися в кращому випадку до нагадувань дитині про необхідність почистити зубки. І якщо дитина відправилась у ванну кімнату, це абсолютно не означає, що вона почистить зуби, — діти не люблять цю процедуру і досить винахідливі в її уникненні.

Здавалося б виникає безвихідна ситуація, адже не будете ви два рази в день самі насильно чистити зуби своїй дитині? Саме для цього добрі лікарі-стоматологи винайшли таку процедуру, як герметизація фісур.

Фіссури — це поглиблення на поверхні всіх широких зубів. Саме в цих місцях починає виникати карієс.

Створено спеціальний герметичний матеріал, який наноситься на цю частину зуба і запобігає його руйнуванню.

Діти, як правило, дуже спокійно переносять цю процедуру, а батькам можна не хвилюватися про можливі проблеми з зубами дитини. Крім того, ціна цієї процедури досить невисока, а відгуки за результатами дуже обнадіюють.

Герметизація фісур в стоматології проводиться відразу ж при появі перших постійних широких зубів у дитини, але герметик можна нанести і на молочний зуб. Для прийняття правильного рішення найкраще звернутися до досвідченого стоматолога. Він оцінить всі ризики і показання і порадить, коли краще робити процедуру.

Показання для герметизації фісур

Герметизація фісур, як будь-яка лікувальна процедура, має свої показання.

Як правило, герметизація фісур проводиться при появі у дитини першого жувального зуба. Показання для проведення герметизації фісур молочних зубів визначить лікар, оцінивши її необхідність і ефективність.

Чи потрібно взагалі робити герметизацію фісур у дітей, відгуки за і проти

Питання — чи потрібно робити герметизацію фісур у дітей — виникає в основному через необізнаність батьків. Якщо оцінити результати герметизації фісур і почути відгуки відповідальних батьків, ви зрозумієте, що скориставшись цією дуже простою але сучасною послугою, ви принесете величезну користь своїй дитині.

Оцінивши всі за і проти, очевидно, що герметизація фісур має шанс вберегти людину від необхідності складного лікування в дорослому віці. А численні позитивні відгуки після проведення герметизації фісур у дітей доводять зменшення числа захворювань карієсом.

Як відбувається герметизація фісур

Сучасні методи герметизації фісур дозволяють проводити цю процедуру дітям швидко і якісно.

Щоб зрозуміти, як відбувається герметизація фісур, потрібно знати, що після прорізування, зубна емаль дуже тонка і легко руйнується. Крім того, частинки їжі можуть застрявати в поверхні молодого зуба і, з часом, привести до швидкого його руйнування.

Матеріали для герметизації фісур містять в собі фосфор і кальцій, тому сучасні методи герметизації фісур не просто оберігають зуби від зовнішніх впливів і забруднень, але і відновлюють емаль зуба.

Як відбувається герметизація фісур?

  1. Спочатку поверхня зуба очищається (без застосування бормашини).
  2. Потім спеціальним герметичним матеріалом заповнюється поверхня зуба і після його висихання процедуру можна вважати закінченою.

Всі маніпуляції проводяться за одне відвідування, швидко і безболісно. А в результаті ваші діти зберігають здорові зуби.

Від чого залежить ціна на герметизацію фісур у дітей

Герметизація фісур у дітей — не складна, але дуже корисна процедура, ціна на яку в нашій клініці відповідає якості використовуваного матеріалу і гарантіям роботи.

Крім того, лікар підбере склад використовуваного герметичного матеріалу з урахуванням потреби для кожного випадку, тому ціна при проведенні герметизації фісур у дітей формується індивідуально, в залежності від обсягу роботи і необхідного матеріалу.

В результаті наші лікарі гарантують вам дуже якісно проведені послуги, які збережуть зуби вашим дітям, позбавлять їх від хворобливих відчуттів і подарують красу і здоров’я на багато років.