Види і методи протезування зубів

Види і методи протезування зубів

Види і методи протезування зубів

Протезування зубів відіграє важливу роль в стоматології і продовжує стрімко розвиватися. Залежно від техніки відновлення зубного ряду, виділяють такі методи протезування зубів, як знімне і незнімне. Які варіанти використовувати, лікар визначає індивідуально після обстеження пацієнта.

Знімні види протезування зубів застосовуються при значній втраті зубів або повної адентії.

Сучасні конструкції дозволяють відновлювати зубний ряд і практично не відрізняються від природних коронок.

Незнімні види протезування зубів розраховані на тривалий термін служби. Вони дозволяють відновити навіть одну втрачену коронку. Різні методи протезування зубів ви можете побачити на фото.

Види і методи протезування зубів

Нові способи відновлення зубного ряду дозволяють зробити процедуру мінімально травматичною, прискоривши період реабілітації та створивши коронки, які естетично не відрізняються від природних. Скористатися такою послугою ви можете в клініці Кловадент за приємними цінами.

Роль протезування зубів в стоматології

Захворювання пародонту привели до втрати зуба або повної адентії? Не поспішайте впадати у відчай. Виправити ситуацію і відновити рівну білосніжну усмішку допоможе протезування зубів.

В стоматології Кловадент працюють досвідчені спеціалісти, які виконають процедуру з використанням сучасних методик — безпечних і ефективних.

Основна роль протезування — відновлення зубного ряду, а значить — жувальної функції і естетичної привабливості.

З усіма цими завданнями здатна впоратися сучасна стоматологія. Протезування зубів виконується із застосуванням новітніх методик, що дозволяють уникнути надмірної травматизації ясен і забезпечити приживлюваність біоматеріалів.

Протезування зубів: види протезів

Штучні конструкції покликані виконувати функцію втрачених коронок. Якщо призначено протезування зубів, види протезів підбираються індивідуально. Рішення залежить від кількості втрачених коронок і причини адентії.

Якщо призначено протезування зубів, види штучних аналогів можуть бути такими:

  1. Незнімні. Це конструкції, які встановлюються в кісткову систему та на тривалий період. Їх термін служби може вимірюватися десятками років. Коли виконується протезування зубів, види коронок підбираються індивідуально — металеві, керамічні, металокерамічні конструкції, вироби з оксиду алюмінію або діоксиду цирконію.
  2. Знімні. Такі протези пацієнт може знімати і встановлювати самостійно. Для їх фіксації можуть використовуватися присоски або спеціальні креми.
  3. Вініри і безметалева кераміка. Остання використовується при непереносимості пацієнтом металу. Вініри застосовуються у випадках, коли корінь зуба здоровий, а коронка має значні дефекти. Для їх установки потрібно всього один візит до стоматолога.

На прийомі фахівець ознайомить вас з тим, які існують види протезування зубів. Фото різних конструкцій ви можете відшукати на тематичних інтернет-ресурсах. Після обстеження стоматолог підбере оптимальний вид протеза і проведе відновлення зубного ряду.

Способи протезування зубів

Варіанти протезування зубів підбираються залежно від того, скільки коронок потрібно відновити.

Існує два основні методи:

  1. Мостовидний. Застосовується при втраті декількох сусідніх зубів. Конструкція кріпиться на власні зуби або імпланти.
  2. Мікропротезування. Має на увазі установку вінірів, люмінірів, вкладок. Такі способи протезування зубів використовуються для відновлення однієї коронки або декількох.

Нові технології та методи протезування зубів в клініці Кловадент

Сучасне протезування зубів дозволяє повністю відновити зубний ряд. Використання інноваційних матеріалів — можливість забезпечити високу приживлюваність матеріалів і уникнути ускладнень. У клініці Кловадент використовуються сучасні методи протезування зубів, за допомогою яких вдається досягти привабливого естетичного результату і відновити жувальну функцію. Процедуру виконують кваліфіковані лікарі з великим досвідом роботи.

Згідно з відгуками наших клієнтів, нові технології в протезуванні зубів дозволяють досягти швидкого відновлення, а штучні конструкції зовні практично не відрізняються від власних.

Щоб дізнатися, скільки коштує сучасне протезування зубів в нашій клініці, телефонуйте і записуйтеся на консультацію до стоматолога.

Ми допоможемо відновити здорову і привабливу посмішку кожного пацієнта!