udalyaem-zub-mudrosti-1_0

Видалення зубів мудрості

Особливості видалення зубів мудрості

Треті моляри дещо відрізняються від своїх «сусідів» по ​​анатомічній будові, розташуванню і термінам прорізування.

Зуб мудрості, видалення якого може бути дуже клопітким завданням в деяких випадках, сучасною наукою розглядається як атавізм, малокорисний орган.

Зачатки зубів мудрості з’являються лише до 4-5 років, а пробиватися через щільну кістку і окістя вони починають в 16-25 років. Не маючи молочних попередників, вони часто бувають не здатні правильно прорізатися і займають неправильне положення.

Видалення зубів мудрості ускладнюється тим, що найчастіше вони мають до 5 звивистих коренів, які міцно утримуються в кістці, немов рибальські гачки.

Крім того, очевидна і практична незручність маніпуляцій в задньому відділі ротової порожнини. Утруднений огляд і доступ для інструментів при операції вимагають високої майстерності лікаря і хорошого устаткування.

Далі в статті ми розповімо, коли операція з видалення третіх молярів стає складною, що таке атипове видалення, від чого залежить ціна на дану послугу та як відбувається видалення зубів мудрості в клініці Кловадент в Києві.

У чому полягає складність видалення зуба мудрості

Операція про видалення зуба мудрості найчастіше буває пов’язана з безліччю ускладнюючих факторів.
Треті моляри розташовуються найбільш віддалено від ротової щілини, тому як при огляді, так і при лікуванні цих зубів доводиться використовувати спеціальне обладнанне і доступи.

Коріння зубів мудрості іноді мають нестандартну форму, їх кількість і незвичайна міцність прикріплення до кістки змушують використовувати для екстракції зуба весь арсенал ортодонтичного хірурга.

Складне видалення зуба мудрості може бути пов’язане з лікуванням в повному обсязі моляра, частково або повністю покритого слизистою оболонкою.

Процедура екстракції третього моляра розглядається як проста процедура лише при важкому пародонтозі, патологічно слабкому кріпленні зуба в альвеолі.

Видалення складного зуба мудрості є невеликим оперативним втручанням, так як практично завжди включає в себе розсічення і подальше зшивання тканин ясен.

Що значить атипове видалення зуба мудрості?

Атиповим називають ускладнене видалення моляра при його аномальному розташуванні і будові.

Ускладнючими лікування обставинами є близьке до нижньощелепного нерву або гайморової пазухи розташування кореня, хвороби молярів в дитячому віці.

Відомі захворювання ретенірованних, або непрорізавшихся молярів: патологічний процес протікає під покровом кісткової тканини і для доступу до нього необхідно розрізати не тільки ясна, але і кістку.

Також атипове видалення зуба мудрості може бути пов’язано з неправильним ростом органу, внаслідок якого він може займати горизонтальне положення, а жувальна поверхня направляється в сторону щоки, язика або сусіднього зуба.

Атипове видалення зуба мудрості за ціною в Києві може значно відрізнятися в різних центрах, але саме в Klovadent високий рівень сервісу, серйозність підготовки та проведення втручання достовірно окупають вкладені в здоров’я кошти.

За обґрунтовану вартість ми пропонуємо найкращий діагностичний комплекс з 3Д візуалізацією, а також щадні і ефективні методи лікування із застосуванням мікроскопа і спеціальної оптики.

Відновлювальний період після видалення зуба мудрості: відгуки пацієнтів

Після видалення зуба мудрості відгуки пацієнтів, звичайно, можуть відрізнятися в залежності від складності та обсягу проведених процедур.

Проста екстракція дозволяє через 1-3 дні забути про будь-які неприємних відчуттях і не вимагає складного відновного лікування.

Якщо турбує неправильно розташований зуб мудрості, видалення та відгуки, відповідно, будуть дещо іншими.

Необхідність розкриття ясен і кісткової тканини з наступною пластикою дефекту обумовлює більш довгий реабілітаційний період, як і подорожчання вартості процедури та накладає деякі обмеження.

Практично всі клініки стоматології можуть запропонувати видалення зуба мудрості в Києві, відгуки же наших пацієнтів свідчать про мінімальний рівень післяопераційного дискомфорту і максимальну якість лікування.

Від чого залежить вартість видалення зуба мудрості

Вартість видалення зуба мудрості залежить як від власне виявленої патології, так і від рівня наданої допомоги.

Завдяки великому досвіду, міжнародного навчання та новизні обладнання наша команда здатна проводити будь-яке видалення зуба, ціна при цьому буде складатися з вартості необхідних діагностичних заходів та обраної опції лікування.

Ціни на видалення зуба мудрості у конкретного пацієнта формуються після детального аналізу стану зуба і щелепи, розрахунку кількості лікувальних матеріалів і заходів.

Варто нагадати, що саме в Klovadent ви отримаєте обгрунтоване, безпечне і безболісне видалення зуба мудрості в Києві із застосуванням інноваційної апаратури і міжнародних стандартів.

Кваліфіковане видалення зуба мудрості в Києві: переваги і ціна в Кловадент

Клініка Klovadent пропонує саме технологічне і комфортне видалення зуба мудрості в Києві.

3D діагностика, спеціальні види рентгенівських знімків, наявність мікроскопа Leica і престижної оптики, кращі в своїй сфері стоматологи, які пройшли персональне навчання в Австрії та організація консультацій за кордоном дозволяють нам виконувати навіть надзвичайно складне видалення зуба, а ціна в Києві за наші послуги відрізняється чіткою обгрунтованістю і чесністю.