Установка імплантів Nobel

Установка імплантів Nobel

Переваги установки імплантів Nobel

Імпланти Nobel відносяться до категорії преміум-класу, відрізняються високою якістю і довговічністю. Установка імпланта цього бренду характеризується високим рівнем приживання. Конструкції дозволяють досягти високих показників у відновленні та функціонуванні зубного апарату, тому установка імпланту Nobel практикується вже більше 50 років.

Американська система постійно вдосконалюється, завдяки чому фахівцям вдається досягти позитивного результату лікування навіть в складних клінічних випадках.

Nobel імплант виготовляється із застосуванням інноваційних технологій. Він має привабливий естетичний вигляд і не вимагає особливої травматизації тканин при протезуванні.

Якщо вам необхідна установка імпланта, звертайтеся в клініку Кловадент в Києві. Наші фахівці підберуть необхідні конструкції і допоможуть відновити функціональність зубного ряду.

Коротко про історію імплантів Nobel

Перші американські імпланти Nobel з’явилися в другій половині XX століття. Грунтуючись на теорію остеоінтеграції (здатності титанових пластин зростатися з кістковою тканинами людини), вчений Пер-Інгвар Бранемарк встановив Nobel імпланти людині, потерпілій в аварії. Установки прослужили йому понад 40 років — до самої смерті. З тих пір конструкції стали широко затребуваними в стоматології, а розробники почали активно працювати над новими винаходами.

Американські імпланти Nobel повністю витіснили інші типи конструкцій через неефективність останніх. Також компанія представила системи CAD / CAM, впровадила діагностику 3D і можливість складати план лікування за готовими шаблонами.

Чому ми рекомендуємо імпланти преміум-класу Nobel?

Стоматологи клініки Кловадент широко застосовують інноваційні методи лікування з метою підвищення його ефективності та мінімізації дискомфорту під час виконання лікарських маніпуляцій.

При необхідності відновити зубний ряд ми рекомендуємо встановлювати імплант преміум-класу Nobel, так як він має наступні переваги:

 • максимальна здатність до зрощування з кістковими тканинами
 • високий відсоток приживлюваності — у випадках, коли виконується імплантація зубів Nobel, успішний результат лікування спостерігається у 99,3% пацієнтів
 • висока якість — для виробництва конструкцій використовується чистий титан без додавання домішок
 • виробник пропонує широкий асортимент імплантів, що дозволяє підібрати установку для будь-якої частини зубного ряду
 • імплантація зубів Nobel дозволяє досягти привабливого естетичного ефекту.

Крім того, виробник дає довічну гарантію на весь асортимент зубних конструкцій, що ще раз свідчить про їх високу якість.

Основні характеристики зубних імплантів Nobel

Система імплантації Nobel користується високим попитом в стоматологічній сфері, оскільки володіє такими позитивними характеристиками:

 • дентальні системи цього бренду мають особливі пористі поверхні для більш швидкого приживлення і зрощення з кістковими тканинами
 • імпланти зубів Nobel мають конічну форму, завдяки якій процедура установки проходить менш травматично
 • конструкції підходять для одномоментної і класичної імплантації
 • використання 3D-технологій у створенні імплантів, а також готових шаблонів для планування стоматологічної операції
 • поверхню імплантів покрита спеціальною речовиною, яка за структурою максимально наближена до кісткової тканини для швидкого приживлення
 • кожна конструкція цього бренду має унікальний реєстраційний номер, завдяки чому вдається уникнути підробки і бути впевненими в оригінальності виробів

З системами Nobel вдається зробити процедуру імплантації більш ефективною і прискорити відновлення після виконання втручання.

Показання до установки зубного імпланта

Імплантація дозволяє відновити втрачений зуб, не змінюючи структури оточуючих коронок. Установка зубного імпланта виконується за суворими показаннями і застосовується у випадках, коли інші методи лікування є неефективними.

Стани, при яких необхідна установка зубного імпланта:

 • спостерігається несмиканіе зубів
 • дефекти зубного ряду
 • якщо знімний протез застосувати неможливо
 • при повній відсутності зубів
 • в разі підвищеної стертості коронок

Визначити необхідність виконання такої процедури може тільки кваліфікований лікар після ретельного обстеження пацієнта.

Якщо вам необхідна установка імпланта в Києві, провести маніпуляцію ви можете в стоматологічному центрі Кловадент. Ми маємо в своєму розпорядженні кваліфікованих фахівців та сучасне обладнання, щоб зробити лікування зубів максимально ефективним і безболісним. Використання інноваційних технологій і конструкцій Nobel дозволяє нам досягати високих естетичних і функціональних результатів при імплантації.