Професійна гігієна порожнини рота

Професійна гігієна порожнини рота

Чому варто вибрати саме нашу клініку «KLOVADENT» для професійної гігієни порожнини рота?

Наші фахівці використовують на практиці зарубіжний досвід, сучасне обладнання, матеріали та новітні методики. Ми надаємо спектр послуг тільки за європейськими протоколами лікування, гігієну проводимо виключно під мікроскопом Leica, що дозволяє більш ніж в 20 кратному збільшенні побачити всі деталі і максимально якісно опрацювати всю порожнину рота.

У клініці «KLOVADENT» застосовують декілька ефективних методик.

Перший етап:

Ультразвуковий скейлер фірми Varios2 (NSK LED skaler), який абсолютно безболісно знімає зубний камінь, не пошкоджуючи тверді тканини. Більш того, ультразвук знезаражує порожнину рота, зменшуючи ризики запалення ясен, також дозволяє підібрати режим під індивідуальні особливості кожного пацієнта.

Наступний етап:

Повітряно-абразивна поліровка зубів Prophyflex, спеціальні порошки підбираються під пацієнта, що приносить комфорт, відчуття чистих і здорових зубів.

Заключний етап:

Полірування за допомогою щіточок і паст різної абразивності, які полірують зуби до блиску і насичують їх фтором.

Щоденний догляд запорука здорової усмішки, після візиту наші фахівці підберуть для Вас домашній догляд, розкажуть, як правильно користуватися додатковими методами гігієни в домашніх умовах.

Для наших пацієнтів в клініці «KLOVADENT» представлена ​​преміальна лінійка Швейцарського виробництва, таких як Curaprox, Tebodont, Emoform і інші.