Повні знімні протези

Повні знімні протези

Що потрібно знати про повні знімні протези

Повний знімний протез — це сучасна функціональна конструкція, дуже зручна в експлуатації і досить довговічна. До того ж за зовнішнім виглядом такий протез практично не відрізняється від звичайних справжніх зубів і виконує естетичну функцію.

Різноманітність пропозицій при виготовленні протеза дозволяє врахувати індивідуальні особливості та побажання людини. На етапі виготовлення, вам пропонуються пластинчастий акриловий або нейлоновий протез, буде підібрана індивідуально його фіксація, враховані всі показання та протипоказання для установки. Причому ціна такого протеза буде прийнятною навіть для такого великого міста, як Київ.

Якщо вам потрібен якісний знімний протез ви можете звернутися в нашу клініку Кловадент, де вам нададуть будь-які послуги по даному виду протезування.

Наші фахівці застосовують знання, отримані в Австрійській школі VieSid, які дають нам можливість використовувати новітні досягнення і технології, практичні навички, які недоступні іншим медичним закладам.

Види повних знімних зубних протезів

Повні знімні зубні протези бувають декількох видів, залежно від матеріалу, з якого вони виготовляються:

  • повний знімний акриловий протез
  • повні знімні нейлонові зубні протези.

Повний знімний пластинчатий протез з акрилу — це більш проста і доступна за ціною знімна конструкція, яка виготовлена ​​з пластмаси або сучасних акрилових матеріалів. Незважаючи на зовнішню простоту, сучасні технології дозволяють виготовити такий протез дуже високої якості і максимально зручним у використанні.

Повні знімні нейлонові зубні протези — більш вдосконалений винахід сучасної стоматології із застосуванням високоякісних матеріалів, що збільшують їх функціональність і підвищують зручність у застосуванні.

Етапи виготовлення повного знімного протезу

Повний знімний протез зубів виготовляється в кілька етапів.

Етапи виготовлення повного знімного протезу включають:

  • обстеження і діагностику;
  • попереднє лікування порожнини рота;
  • зняття відбитків і виготовлення базисного протеза;
  • примірка і індивідуальна підгонка;
  • остаточне моделювання;
  • шліфування та полірування, надання естетичного вигляду.

Етапи виготовлення повного знімного протезу можуть змінюватися в процесі роботи і залежать від його складності.

Стабілізація і фіксація повних знімних протезів

Стабілізація і фіксація повних знімних протезів може здійснюватися кількома способами і залежить від індивідуальних особливостей в кожному конкретному випадку. Вид фіксації визначає досвідчений лікар, спираючись на власний досвід і отримані знання.

Так як сучасний протез виготовляється з урахуванням всіх особливостей ротової порожнини пацієнта, повторюючи всі рельєфи ясен, він фактично приклеюється до них, що обумовлює його надійну фіксацію при використанні.

Фіксація повних знімних протезів може бути досягнута також за допомогою застосування спеціальних кремів або мазей, про які вам детально розповість ваш лікар.

Повні знімні протези: показання та протипоказання до установки

Повний знімний пластинковий протез має показання щодо встановлення, коли зуби повністю втрачені.

Розглядаючи показання і протипоказання при вирішенні встановити повні знімні протези, слід зауважити, що протипоказань для них практично не існує.

Їх перевага полягає в простому догляді за протезом, їх невисокою ціною і гарною якістю. Крім того людина самостійно може витягувати такий протез і встановлювати його знову, що полегшує догляд і дозволяє забезпечити відпочинок від носіння протеза під час сну.

Ціна на установку повних знімних протезів в Києві

Вирішивши встановити повний знімний протез, ціна на нього не буде для вас дуже високою. Повні знімні зубні протези, навіть в Києві, залишаються досить недорогими в порівнянні з іншими видами протезування.

Але в той же час, потрібно серйозно підійти до питання вибору клініки для виконання протезування. Неякісне виготовлення протеза не виправдає його невисоку ціну, так як ви не зможете ним нормально користуватися. В кінцевому підсумку це може привести до повної відмови від даного протеза і повернення знову до виготовлення іншого. Тому до якості повних знімних зубних протезів в Києві пред’являються дуже високі вимоги.

Для вашої зручності та гарантованої якості, клініка Кловадент надає роботу наших висококваліфікованих фахівців. Замовивши у нас повний знімний протез, ціна на який повністю відповідає його якості, ви отримаєте гарантований високий результат.

Наше завдання — домогтися максимальної зручності при використанні протеза, забезпечити його привабливий вигляд, і підвищити довговічність його використання. Індивідуальний підхід і увага до побажань кожного клієнта, забезпечує високий результат нашої роботи і велику кількість заключних позитивних відгуків вдячних пацієнтів, залишених після лікування в нашій клініці.