Лікування зубів під мікроскопом

Лікування зубів під мікроскопом

Лікування зубів під мікроскопом — не ноу-хау, а необхідність

Стоматологія вже давно вийшла на той рівень, коли ви практично не відчуваєте хворобливих відчуттів не тільки під час сеансу, але і після його закінчення. Причиною цього стала точність роботи фахівців, а також нововведення і відкриття.

Одним з таких видів стало лікування зубів під мікроскопом. Даний спосіб лікування зубів і каналів має величезну кількість переваг і може застосовуватися при широкому спектрі показань, які можуть проявитися у пацієнта.

Лікування зубів під мікроскопом — це не буденне явище в Києві, оскільки не кожна клініка може надати такі послуги, проте для нас вона не є чимось новим. Фахівці клініки Кловадент застосовують знання, отримані в Австрійській школі VieSid, які дають нам можливість використовувати практичні навички недоступні іншим.

Лікування зубів під мікроскопом: що це і навіщо потрібно

Одна із пропонованих клієнтам послуг — лікування зубів під мікроскопом . Що це, і які переваги даного лікування? Основна відмінність від традиційних методів полягає в тому, що лікар в процесі лікування не тільки орієнтується на свої знання в анатомії і будові зуба але і має повну детальну картину, може враховувати індивідуальні особливості і приховані, непомітні початкові руйнування або мікроскопічні вогнища запалення.

Скориставшись сучасними методами і досягненнями в медицині, отримавши якісне лікування зубів під мікроскопом, пацієнт переконується, що це скорочує час лікування і підвищує його якість. Цей метод заощаджує не тільки час лікування але і гроші пацієнта, виключаючи непотрібні зайві медичні маніпуляції.

Перевага лікування каналів зуба з використанням мікроскопа

Лікування зубів під мікроскопом має величезні переваги порівняно з традиційними методами.

  1. Багаторазове збільшення поверхні зуба показує найменші нюанси і особливості, дрібні тріщинки, початкові стадії карієсу, відколи і інші недоступні при звичайному огляді деталі.
  2. Лікування каналів зуба під мікроскопом передбачає врахування всіх його розгалужень, складних індивідуальних будівель кореня, які можна визначити виключно при лікуванні каналів під мікроскопом. Це вбереже пролікований зуб від можливих запалень і неповного пломбування.
  3. Використання мікроскопа дозволяє видаляти тільки уражені тканини, не зачіпаючи при цьому здорові тканини зуба
  4. Величезну перевагу дає мікроскоп при переліковуванні кореневих каналів. Багаторазове збільшення дозволяє побачити старий пломбувальний матеріал і не пробити кореневу стінку.
  5. У той же час, лікування зубів під мікроскопом має перевагу в отриманні бездоганної якості і високого результату проведеної процедури.

Лікування зубів під мікроскопом: показання до лікування

Найчастіше лікування зубів під мікроскопом має наступні показання:

  • Переліковування зубних каналів при неякісному лікуванні . Часто даний вид лікування пропонується для збереження зуба, так як раніше такий зуб найчастіше доводилося видаляти. Можливість провести лікування зубів під мікроскопом при наявних показаннях дозволяє не тільки врятувати зуби і максимально відновити їх функції, але і відмовитися від агресивних хірургічних процедур.
  • Інфікування каналів . Запальні процеси в м’яких тканинах каналу свідчать про інфекційне ураження, яке може привести до поширення інфекції на інші тканини зуба і погіршити загальний стан організму. У таких випадках лікування зубів під мікроскопом дозволяє повністю видалити джерело інфекції і якісно обробити канал.
  • Використовується мікроскоп і в терапевтичному лікуванні карієсу.

Як проходить лікування зубів під мікроскопом в клініці Кловадент в Києві

Лікування зубів під мікроскопом стало доступним в Києві не так давно. Новітній метод лікування передбачає наявність висококласних фахівців і сучасного устаткування.

Володіючи перерахованими умовами, сучасна стоматологічна діагностична клініка Кловадент здатна запропонувати якісну діагностику та подальше лікування зубів під мікроскопом в місті Києві.

Лікування в клініці проходить максимально комфортно. Пацієнт перебуває в зручній позі і не відчуває при цьому неприємних лікарських маніпуляцій. У порожнині рота знаходиться мінімальна кількість інструментів. Зображення, отримане за допомогою мікроскопа, виводиться на спеціальний екран, що підвищує якість лікування, а також практично повністю виключає лікарську помилку.

В результаті, пацієнт поліпшує своє здоров’я і ​​гарантовано набуває красиву посмішку, хороше самопочуття і впевненість в собі.