Лікуємо перикороніт

Лікуємо перикороніт

Лікуємо перикороніт

Перикороніт характеризується запаленням м’яких тканин навколо зуба, який не прорізався повністю.

Найчастіше перикороніт виникає в районі нижнього третього моляра, що пов’язано як з його розташуванням, так і з особливостями розвитку зуба. Треті моляри пробивають свій шлях до поверхні через щільні тканини зрілого організму, і їх прорізування часто супроводжується болем і запаленням.

При порушенні росту зуба мудрості запалена слизова формує над його коронкою своєрідний навіс — оперкулюм, або капюшон.

Ця м’яка складка починає травмуватися при жуванні і може стати вмістилищем гострої або хронічної інфекції.

Висічення капюшона допомагає радикально зменшити запалення і пов’язані з ним симптоми.

Операція проводиться під місцевим знеболенням із застосуванням мікрохірургічної техніки, що дозволяє провести її швидко і комфортно.

Висічення капюшона зуба мудрості — важлива і відповідальна процедура, яка рятує здоров’я ротової порожнини при важкому запаленні.

Які симптоми перікороніта

Симптоми описаного захворювання можуть відрізнятися в залежності від форми, стадії і інтенсивності розвитку патології.

Гострий перикороніт — це запальний процес, який завжди супроводжується болем, набряком і порушенням функції ротової порожнини.

Якщо підвищення температури або гнійних виділень немає і у пацієнта просто запалилася ясна біля зуба мудрості, говорять про катаральний перикороніт.

За такого перебігу хвороби може з’являтися збільшення лімфовузлів, біль при жуванні в області де прорізався зуб мудрості, капюшон слизової червоніє і може покривати всю коронку.

Своєчасне консервативне лікування при катаральному запаленні здатне зупинити розвиток патології і швидко усунути дискомфорт.

На жаль, в стоматології частіше доводиться зустрічатися з більш важкими формами хвороби.

Коли у хворого запалилася ясна біля зуба мудрості з появою гною і лихоманки, перикороніт називається гнійним .

Він проявляється різким болем при жуванні і ковтанні, набряком ясен і обличчя, порушеннями руху щелепи. Температура тіла може досягати фебрильних (38-39 градусів) значень, з’являється різка слабкість і озноб.

Відзначається виражене збільшення шийних лімфовузлів, запальні зміни в загальноклінічному аналізі крові.

На рентгенограмі при цій формі запалення може з’являтися руйнування кісткової тканини навколо зуба мудрості, капюшон при натисканні на нього реагує гострим болем і виділенням гною.

Гнійний перикороніт може служити вагомою причиною для видалення зуба мудрості .

Важкий перебіг процесу при запізнілому зверненні до лікаря може ускладнитися формуванням виразок або флегмон.

Хронічний перикороніт відрізняється повторними епізодами запалення після неповного або неефективного лікування.

В проміжках між загостреннями процесу пацієнта може турбувати неприємний запах з рота, помірні болі або свербіж в області моляра.

Мляво протікаюча форма хвороби, яка не піддається медикаментозному лікуванню змушує застосовувати інтенсивне хірургічне лікування.

Висічення капюшона зуба мудрості

Після інтенсивної терапії болю і інфекції стоматолог аналізує дані обстежень і приймає рішення про причини перікороніта.

Для винесення виваженого і обґрунтованого вердикту задіюються прості і тривимірні рентгенограми, апарати для аналізу прикусу, професійна оптика.

Якщо запалення викликає саме капюшон зуба мудрості, єдиним ефективним методом лікування буде висічення нависаючої слизової.

Висічення капюшона зуба мудрості усуває перешкоду для прорізування коронки і надійно захищає від рецидиву патологічного процесу.

Наростання ясна на зуб припиняється і моляр займає правильне і природне положення без болю і підвищення температури тіла, а сам капюшон над зубом мудрості більше не є джерелом травмування та інфекції.

Точні маніпуляції з використанням хірургічного мікроскопа і мікрониток зводять до мінімуму неприємні відчуття під час і після процедури.

Перевага видалення капюшона зуба мудрості в клініці Кловадент

В нашій клініці видалення капюшона зуба мудрості проводиться із застосуванням операційного мікроскопа Leica і мікрохірургічної техніки проведення операції.

Наростання ясна на зуб завжди вимагає щадного, але повного і остаточного усунення.

Рентгенограми і 3-Д обстеження на чутливих апаратах в комплексі з досвідом утворених за кордоном хірургів дозволяють точно визначити джерело запалення тканин.

Мікрохірургічне видалення капюшона виконується максимально акуратно і надійно, а період відновлення зменшується до мінімально можливої ​​в стоматології тривалості.

Сучасні препарати для анестезії та доброзичлива атмосфера роблять процедуру абсолютно безболісною і комфортною.

Видалення капюшона зуба мудрості, ціни в Києві

Чи не багато клінік України мають можливість виконувати мікрохірургічне видалення капюшона зуба мудрості, ціна якого не буде перевищувати розумно обґрунтованих значень.

Завдяки високій кваліфікації та досвіду роботи стоматологів Klovadent всі пацієнти отримують максимально якісну допомогу при запальних процесах ротової порожнини.

Ретельне планування і зважене прийняття рішення про вибір втручання для одномоментного вирішення проблеми дозволяють нам ефективно лікувати перикороніт зуба мудрості. Ціна в Києві на таку послугу залежить від методу корекції, стадії, форми захворювання і необхідних для лікування матеріалів.

Професійна мікрохірургічна апаратура, високий рівень сервісу і розуміння пацієнта, а також лікарів, що проходили навчання в зарубіжних центрах, дозволяють нам проводити саме ефективне і безпечне видалення капюшона зуба мудрості. Ціна лікування в Klovadent дає можливість скористатися висококласним лікуванням за міжнародними стандартами з мінімальними вкладеннями коштів.