ftorirovanie-zubov_0

Фторування зубів дітям

Навіщо роблять фторування зубів дітям

Фторування зубів дітям – процедура дуже корисна, але знайома не всім батькам.

Будучи структурним компонентом здорової емалі, фтор зміцнює зуб і пригнічує розмноження бактерій, що викликають хвороби ротової порожнини.

Недолік цього мікроелемента в питній воді статистично пов’язаний з високою захворюваністю карієсом і пародонтоз.

Дитячі зуби особливо схильні до карієсу, їх ніжна емаль швидко пошкоджується, а подальше пломбування порожнин рідко приносить дитині багато задоволення.

Споживання дітьми газованих напоїв і солодощів, нерегулярне чищення зубів і недоросла емаль змушують проводити профілактику і лікування захворювань зубів вже в дошкільному віці.

Відновлення дефіциту фтору, зміцнення і відновлення зубної емалі при карієсі і носінні брекет-систем, профілактика розвитку карієсу — ось для чого роблять фторування зубів.

Що таке фторування, і як його роблять

Фторування зубів захищає їх від карієсу і передчасного руйнування, заповнює дефіцит фтору в разі його нестачі.

Процедура виконується суворо за показаннями після детального розпитування пацієнта і діагностики стану ротової порожнини.

Фторування зубів у дітей зберігає здоров’я незміцнілих молочних зубів і дозволяє уникнути неприємних лікувальних процедур.

Існує два види маніпуляції: поверхнева і глибока.

Перша передбачає нанесення на зуби спеціального лаку після ретельного очищення емалі. Процедура проводиться швидко і абсолютно безболісно.

Глибоке фторування передбачає застосування декількох препаратів після апаратної підготовки зубів.

На поверхню зуба в кілька етапів наносяться гелі, «для вбудовування» в емаль фтористого кальцію. Це з’єднання підвищує міцність і стійкість зуба.

Ефективність глибокого фторування вища, застосовувати його можна навіть у самих маленьких пацієнтів.

Показання до фторування

Фторування молочних зубів має проводитися всім дітям, що живуть в регіонах з збідненою флюоритом питною водою.

Крім того, фторування дитячих зубів є дієвою профілактикою карієсу і пошкоджень емалі внаслідок споживання солодкого або носіння брекет-систем.

Фторування молочних зубів може призначатися після пломбування зуба або апаратного чищення зубного нальоту для зміцнення і відновлення емалі, зменшення чутливості зуба.

Слід розуміти, що фторування зубів дитині захищає його від розвитку хвороб, робить його посмішку красивою, а зуби — міцнішими.

Які результати фторування молочних зубів: відгуки батьків

Потрібно визнати: все більше відповідальних батьків записують своїх дітей на фторування молочних зубів. Відгуки пацієнтів говорять про значне поліпшення стану ротової порожнини і зменшенні чутливості зубів після процедури.

Фторування молочних зубів у дітей — це інвестиція в здоров’я і добре самопочуття улюбленого сина чи доньки.

Фторування молочних зубів, відгуки про який підкреслюють абсолютну безболісність маніпуляції, захищає дитину від часто неприємного і лячного лікування карієсу в майбутньому.

Глибоке фторування зубів дітям

Глибоке фторування зубів дітям може проводитися як профілактична, так і лікувальна процедура.

Метою методики є отримання на поверхні зуба кристалів фтористого кальцію, який «запечатує» тріщини і пори емалі. Це зменшує чутливість зуба і підвищує його міцність.

Глибоке фторування зубів у дітей починається з чистки емалі, після чого в кілька етапів наносяться гель і паста, що утворюють міцний захисний каркас.

Кристали фтористого кальцію «вростають» в поверхню зуба і міцно утримуються там тривалий час.

Крім того, завдяки своєму бактерицидному ефекту, фторування дозволяє обмежити зростання і розмноження хвороботворних бактерій.

Доброзичливий і привітний персонал, високі технології обстеження і лікування, красиві і безпечні кабінети Klovadent перетворюють профілактику карієсу дитини в приємний і комфортний захід.