Ендодонтичне лікування

Ендодонтичне лікування

Необхідність ендодонтичного лікування

Дуже часто при зверненні до лікаря-стоматолога з зубним болем виникає необхідність проведення первинного лікування.

Ендодонтичне лікування зубів — це маніпуляції, які проводяться з кореневим каналом зуба. У будь-якому випадку, якщо захворів зуб, швидше за все у вас запальний процес, що вимагає на цьому етапі проведення негайного втручання.

Природно, для лікування краще використовувати більш сучасний метод, ніж звичайний консервативний. Адже це впливає не тільки на швидкість процедури і відсутність болю, а й гарантує якість. Тому важливим етапом в процесі терапії є звернення в надійну сучасну клініку, де працюють справжні професіонали.

Сучасні великі міста, як, наприклад, Київ, надають широкий вибір медичних установ, де вам запропонують ендодонтичне лікування зубів. Головне зробити правильний вибір і довірити своє здоров’я справжнім професіоналам.

Що таке ендодонтичне лікування зуба

Якщо ви задасте питання — що таке ендодонтичне лікування зуба, то короткою відповіддю на нього буде: це лікування кореневих каналів зуба.

До необхідності таких маніпуляцій призводить недостатнє дотримання правил гігієни порожнини рота, наявність запальних процесів або розвиток карієсу.

Незалежно від причини захворювання часто проводять саме ендодонтичне лікування, тому що це найпоширеніший і найбільш часто вживаний метод лікування хворого зуба. Але в той же час це і найвідповідальніший етап терапії, так як саме від його якості залежить не тільки ваше здоров’я але і збереження зубів від випадання або вимушеного видалення.

Крім того несвоєчасне або неякісне лікування може призвести до необхідності проведення хірургічних операцій в порожнині рота, що є вже абсолютно серйозним ускладненням хвороби.

У чому полягає ендодонтичне лікування кореневих каналів

Ендодонтичне лікування зуба проводиться лікарем з урахуванням особливостей захворювання і ступенем ураження конкретного зуба.

Як правило, на початкових стадіях хвороби, ендодонтичне лікування кореневих каналів проходить легше, безболісніше і виключає подальші ускладнення. Тому дуже актуально своєчасне звернення за медичною допомогою.

Якщо лікар пропонує вам провести ендодонтичне лікування кореневих каналів, ні в якому разі не варто відмовлятися, тому що цим ви можете нашкодити своєму здоров’ю. Досвідчений фахівець може виявити проблему на ранніх стадіях і надати найбільш ефективну допомогу.

Етапи ендодонтичного лікування

Етапи ендодонтичного лікування відрізняються в кожному конкретному випадку. Це і зрозуміло, адже не існує двох абсолютно однакових зубів. На це впливає і ступінь ураження, і особливості будови зуба.

Незалежно від індивідуальних особливостей, етапи ендодонтичного лікування включають в себе:

  • діагностику, яка проводиться сучасними методами, включно із застосуванням високоточної комп’ютерної техніки;
  • проведення анестезії перед початком процедури;
  • ретельне очищення кореневих каналів з одночасною антисептичною обробкою;
  • пломбування кореневих каналів зуба, як завершальний етап ендодонтичного лікування.

При необхідності лікар коригує схему терапії враховуючи індивідуальні особливості пацієнта.

Перевага сучасних методів ендодонтичного лікування

Наша клініка здатна запропонувати найсучасніші методи ендодонтичного лікування, включаючи використання сучасних приладів та інструментів для підвищення якості діагностики та повного контролю над процесом.

Використовувані методи ендодонтичного лікування відповідають високим стандартам, так як містять в собі всі новітні розробки в цій сфері медицини.

Застосовуються якісні медикаменти для усунення запальних і руйнуючих процесів. А для остаточного пломбування підбираються матеріали індивідуально для даного випадку.

Всі рішення в процесі лікування приймаються на основі детального вивчення особливостей ураження.

Крім цього, не можна не відзначити таку важливу складову, як забезпечення комфорту пацієнта.

Використання таких сучасних досягнень, як, наприклад, коффердам, забезпечує стерильність і комфорт в ротовій порожнині, а сучасні методи анестезії гарантують безболісність процедури. Тому методи ендодонтичного лікування, що застосовуються, відповідають найвищим вимогам.

Чому ендодонтичне лікування зубів в Києві краще проводити в клініці «Кловадент»

Щоб отримати якісне ендодонтичне лікування зубів в Києві слід звернутися в клініку «Кловадент».

Фахівці клініки «Кловадент» застосовують знання, отримані в Австрійській школі VieSid. Ці знання дають нам можливість використовувати при ендодонтичному лікуванні зубів такі практичні навички, які недоступні іншим медичним закладам Києва.