Записатися на прийом

Про клініку

KLOVADENT – СТОМАТОЛОГІЧНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР

Концепція роботи клініки побудована на точності діагностичних досліджень, міждисциплінарному підході та контролі процесу лікування, досягненні функціонально-естетичних результатів високого рівня. Це дозволяє завойовувати довіру пацієнтів з усієї України та за її межами.

Наші пацієнти  потрапляють в надійні руки послідовників Віденської школи міждисциплінарної стоматології (VieSid), які вдало втілюють на практиці отримані знання та навички від відомих європейських лікарів та професорів.

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ДОРОСЛИХ. 

Від профілактики та лікування карієсу до складних хірургічних втручань та усунення розладів функцій жувального апарату.
 

ДОСВІДЧЕНА КОМАНДА ЛІКАРІВ. 

Більшість спеціалістів отримали та продовжують  вдосконалювати знання у найкращому профільному навчальному закладі – Віденській школі міждисциплінарної стоматології (VieSid). Досвід роботи – від 5 до 20 років.

ЗАЛУЧЕНІСТЬ ПАЦІЄНТА У ПРОЦЕС ЛІКУВАННЯ. 

Можливість спостерігати за ходом лікування, побачити та порівняти стан ротової порожнини до та після процедур по проміжними фотопротоколам та результатам діагностики.

ВИСОКИЙ РІВЕНЬ СЕРВІСУ. 

Кваліфікована інформаційна підтримка у режимі 24/7, наявність послуги “швидка допомога” прийом пацієнта в неробочий час,  англомовний персонал, можливість забезпечити супровід пацієнта та розгляд лікувальних випадків за кордоном.

ВИКОРИСТАННЯ НАЙНОВІШИХ ТЕХНОЛОГІЙ.

Електронний кондилограф Gamma, мікроскопи Leica, внутрішньо-ротовий сканер 3-Shape, цифровий рентген Sirona, ортопантомограма, телегенгеннографія (бокова проекція черепа), локальний (прицільний) рентген.

Відгуки наших пацієнтів