Кльованець Андрій

Головний лікар Klovadent, Школа VieSID (Vienna School of Interdisciplinary Dentistry)

СТАЖ: понад 20 років

ЧЛЕНСТВО В АСОЦІАЦІЯХ:

 • Член Асоціації стоматологів України

ХОБІ: сквош, міні-футбол, автомобілі, гірські лижі, плавання.

КРЕДО: Use your brain

КНИГИ: Робін Шарма "Монах, який продав свій Феррарі", Леонард Беррі, Кент Селтман "Практика управління Mayo Clinic"

ОСВІТА:

 • У 1998 р. – закінчив Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.
 • З 1998 по 2000 рр. проходив інтернатуру на базі Львівської обласної стоматологічної поліклініки.
 • З 1999 та по сьогоднішний день практикуючий лікар стоматолог-ортопед, хірург.
 • З 2006 року і по сьогодні навчаюсь на кафедрі післядипломної освіти «VieSID»

РОБОТА:

 • З 2000 до 2002 рр. працював в ортопедичному відділені Львівської обласної стоматологічної поліклініки та за сумісництвом в приватній стоматологічній клініці у Львові.
 • З 2002 по 2012 рр. – головний лікар та стоматолог-ортопед у клініці “Порцелян” в Києві.
 • З грудня 2014 р. – головний лікар і засновник клінічно-діагностичного центру Кловадент.

КУРСИ:

 • 2001 р. – курси зі спеціалізації “Загальна стоматологія”, “Хірургічна стоматологія”, “Ортопедична стоматологія”.
 • 2007 – 2009 рр. – закінчив базовий курс Basic Advanced education у Віденській школі міждисциплінарної стоматології (VieSID), засновник проф. Рудольф Славічек.
 • 2010 по 2013 рр. – отримав ступінь магістра наук, взявши участь у терапевтичному континіумі “Прикладна реабілітація: функція та естетика” (“Applied Rehabilitation: Function & Esthetics”), а також закінчив з відзнакою “Therapy course”, організовані VieSID.
 • 2014 – 2016 рр. – прослухав курс “Master of Science in Prosthetics” у Віденській школі міждисциплінарної стоматології (VieSID).
 • 2017 – 2018 рр. – прослухав ексклюзивний курс лікаря Алана Ландрі “Контрольоване нижньощелепне розміщення” (“Controlled mandibular epositioning”).
 • 2017-2018 New Therapy course Continuum Vienna
 • 2017 – Faculty member of VieSID
 • 2018-2019 Закінчив курс для техніків (Dental Technician course VieSID)
 • 2018-2019 Закінчив практичний курс prof. Sadao Sato Київ
 • 2019 – Офіційний викладач (перший з України) в VieSID
 • 2019 – Отримав академічний ступінь магістр наук в сфері стоматології у Віденському медичному університеті, Австрія.

Приклади
робіт

Головна
Головна

ВІДГУКИ
НАШИХ
ПАЦІЄНТІВ

! отзывs UA

Савчук Наталія Геннадіївна

Дякую персоналу клініки за бережне і уважне відношення! Лікарі вищої категорії! Завжди приємно приходити на прийом. Обслуговуємося всією сім’єю. Особлива вдячність за терпіння дитячому стоматологу. Хочеться побажати по більше заходів для дітей по навчанню в вигляді гри.

Satisfied dentist patient showing her perfect smile after treatment in a clinic box with medical equipment in the background

Едіта

У моєму житті був момент розпачу та безвихідної ситуації, момент, коли твоя свідомість тобі каже, що немає дверей, які ти зможеш відкрити і тобі допоможуть, немає фахівця, який впорається з проблемою (так як «фахівці» довели і так вже до критичної точки, для мене це була вже крапка неповернення), і я залишилася наодинці з Всевишнім, і з проханням вказати мені шлях до лікаря, який мені допоможе🙏🙏🙏 … Бог привів мене в «Кловадент«. Андрій Ярославович, Іванна Остапівна, Роман, дівчатка адміністратори, дівчатка медсестри, весь колектив, я дякую Вам за роботу, я дякую Вам, Андрій Ярославович, за те, що Ви повернули мене в соціум після довгого ув'язнення, я дякую Вам, що Ви прийняли мене з моєю проблемою , і ми справляємося з Божою допомогою. Я Дякую Вам, і я Вірю Вам. Бережіть себе будь ласка, я дуже довго Вас шукала. З любов'ю і вдячністю, Ваша Едіта

! отзывs UA

Кадецький Андрій Олександрович

Я прийшов до Кловадент з такою проблемою. В мене 8 років тому, після травми на боксі, почався «хруст» (зіскакування) суглобу справа при широкому відкриванні рота. З часом ситуація погіршувалась. Інші лікарі мені розповідали, що якщо є пошкодження м’яких тканин, то це не виправити. Вразі чого суглоби не відновлюються, нічого не вдієш. Загалом все, що до Кловадент втрата часу або відсутність будь-яких гарантій (впевненості в успіху). Ніби давайте ми спробуємо вам допомогти…

А коли виправили прикус в Кловадент, то хруст зник.

Загалом дуже вдячний Андрію і Ярославу за виконану роботу.

! отзывs UA

Каут Олеся та Каут Олексій

Від нашої сім’ї висловлюємо подяку клініці Klovadent за високу якість і професіоналізм, послуг які там надаються. Хочеться відмітити особливу, душевну атмосферу клініки, щиру зацікавленість кожного спеціаліста і всього персоналу у видужанні та комфорті клієнта. Адміністрації клініки, зокрема Лілії та Олені, дякуємо за теплоту та турботу. Особлива подяка Кльованцю Андрію Ярославовичу, Островському Ярославу Володимировичу, Барановській Наталії Валеріївні. Бажаємо клініці Klovadent натхнення, процвітання та досягнення ще більших вершин. Вам хочеться довіряти і саме тому ми вибираємо вас

! отзывs UA

Богуславська Ірина

Тільки перевіривши на собі та своїй родині,  можу з впевненістю рекомендувати клініку «Кловадент»! Мала можливість побувати у ортодонта, хірурга, терапевта. Дуже високий рівень обслуговування та лікування пацієнтів. Лікарі – майстри своєї справи, яким під силу все! Дякую, що така клініка є в нашому місті!

Зворотний зв'язок

Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі

  звернутись в месенджери

  ! CF row UA