Записатися на прийом
Дитячий прийом
Дитячий прийом

ОПИС ПОСЛУГИ

ПЕРШИЙ ВІЗИТ ДО СТОМАТОЛОГА


Лікар огляне, підбере індивідуальні засоби гігієни, дасть рекомендації з харчування для дитини. І все це буде супроводжуватись грою чи переглядом мультфільму. Для батьків – це гарна можливість допомогти дитині створити довірливі відносини зі стоматологом. Надалі потрібно відвідувати стоматологію раз у 3-6 міс. 

ГЕРМЕТИЗАЦІЯ ФІСУР


Це безболісна маніпуляція, яка включає: глибоку очистку, медичну обробку і «заливання» герметиком. До уваги батьків! Ця процедура не є панацеєю, яка дає змогу назавжди забути про карієс або вилікувати його. Вона дозволяє лише на 85% скоротити його розвиток за умови належної щоденної гігієни та вчасного візиту до стоматолога.

ФТОРУВАННЯ


Проводиться процедура досить швидко - до 20-30 хв. Зуби добре вичищаються за допомогою спеціальної пасти та щіточки, висушуються і покриваються спеціальним фтор-лаком. Лікар дає рекомендації. Процедура проводиться лише за показаннями. Є абсолютно безпечною і безболісною.

КАРІЄС


У дітей цей процес розвивається блискавично. За пару тижнів карієс може перейти в пульпіт, чи ще гірше - періодонтит. Лікування у Klovadent буде безболісним, якщо потрібно з анестезією, з переглядом мультфільму чи цікавої передачі. Використовуємо найсучасніші матеріали, збільшення (мікроскоп чи бінокуляри), ізоляцію за допомогою кофердаму.

МОЛОЧНІ ЗУБИ


Лікувати молочні зуби однозначно потрібно. І доглядати за ними потрібно так само, як за постійними. Адже під молочним зубом знаходиться зачаток постійного, і у випадку запалення він може пошкоджуватись. Несвоєчасне ж видалення зруйнованого зубу порушує прикус, змінює терміни прорізування зубів, дикцію, ріст щелеп та здатність пережовувати їжу.

ВИДАЛЕННЯ МОЛОЧНИХ ЗУБІВ


Для наших маленьких пацієнтів цей процес є максимально безболісним. Лікар використовує аплікаційну анестезію (гель), при необхідності прилітає «комарик» та заморожує ділянку, де знаходиться зубчик.

Ціна
Пломба з фотокомпозиту дитяча

Від

1300 грн.
Пломбування каналів молочних зубів

Від

1 950 грн.
Функціональний апарат дитячий (Maxillator, Twin Block, Frankle, BioBlock I, активатор)

Від

10100 грн.
Зняття зубних відкладень у дітей

Від

1000 грн.
Неінвазивна герметизація ( за 1 зуб)

Від

800 грн.
Лікарі, що надають послугу