Записатися на прийом
Знімне протезування
Знімне протезування

ОПИС ПРОЦЕДУРИ

Що входить в протезування знімними протезами

 

В протезування зубів, із застосуванням знімних протезів, входить лікування зубів, причому не тільки ортопедичне, а й ендодонтичне, хірургічне, в залежності від ваших індивідуальних показань, враховуючи суміжні консультації професійних фахівців нашої клініки.

 

При протезуванні зубів знімний протез встановлюється в попередньо підготовлену і здорову ротову порожнину, виключаючи тим самим неприємні наслідки в подальшому. Тільки при такому комплексному підході протезування відповідає високим стандартам, а знімні протези виправдають ваші очікування.

Види знімного протезування зубів

 

Види знімного протезування зубів наступні:

 

  • частково знімне протезування
  • повне знімне протезування
  • знімне протезування на імплантатах.

Другий випадок пропонується тим пацієнтам, які втратили всі зуби, такий протез закріплюється певним способом і може бути без складнощів витягнутий самим пацієнтом.

Можливо також кріплення протезів на імплант, що має свої особливості. У будь-якому випадку, рішення залишається за вами, з урахуванням рекомендацій вашого лікаря і консультацій інших фахівців нашої клініки.

Діагностика перед протезуванням

 

Цілком природно, що сучасне знімне протезування зубів повинне проводитися виключно після проведення ретельної діагностики.

 

Так як кожна людина індивідуальна, має свої побажання, скарги або уподобання, все це обов'язково враховується при проведенні обстеження. При цьому визначається обсяг роботи, тривалість лікування, а також розраховується кількість відвідувань лікаря і час, зручний для клієнта і оптимальний для проведення процедур.

Якість понад усе

 

Спираючись на великий практичний досвід із застосуванням новітньої комп'ютерної техніки та сучасних мікроскопів, ми гарантуємо вам виготовлення протезів максимально пристосованих до ваших природних параметрів і індивідуальних особливостей.

 

Головна умова людини, що зважився на знімне протезування зубів — це зручність і міцність протеза. У Києві вам це можуть гарантувати в клініці Кловадент. Ваші зубні протези будуть довгий час надійно служити вам, нічим не відрізняючись від справжніх зубів.

Наше завдання — підвищити як функціональність протеза, його надійність, так і його зовнішню привабливість. І з цим завданням протягом багатьох років успішно справляється професійна команда лікарів-стоматологів нашої клініки.

Переваги лікування знімним протезуванням в клініці Кловадент в Києві

 

Природне запитання, що виникає при зверненні в клініку — скільки коштує знімне протезування. При прийнятті остаточного рішення радимо враховувати високий рівень підготовки фахівців, що працюють в нашій клініці, їх володіння сучасними технологіями і новітніми прийомами і розробками, а також рівень оснащеності сучасною технікою, для отримання якісного результату. Найкраще характеризують знімне протезування зубів відгуки клієнтів, які вже скористалися цією послугою наших фахівців і залишилися задоволені результатами.

 

Фахівці клініки Кловадент використовують знання, отримані в Австрійській школі VieSid. Проводячи знімне протезування зубів, відгуки про результати нашої роботи доводять її надійність.

Ціна
Тимчасовий знімний протез (для реабілітації)

Від

14 700 грн.
Постійний знімний протез подовженого використання

Від

31 500 грн.