Записатися на прийом
Професійна гігієна
Профгігієна
ОПИС ПОСЛУГИ

ПРОФЕСІЙНА ГІГІЄНА ДЛЯ ДІТЕЙ


Дітям до 9 років зуби чистять за допомогою спеціальних паст і щіток, з 9 років – застосовується система "Air Flow", але при цьому використовується дрібнодисперсний порошок.

ПРОФЕСІЙНА ГІГІЄНА ДЛЯ ДОРОСЛИХ


У дорослих в перший візит береться бакпосів з ротової порожнини і складається пародонтальна карта. Бакпосів дає можливість дослідити мікрофлору ротової порожнини, яка спричиняє запальний процес, і як її можна вилікувати. Пародонтальна карта допоможе відслідкувати динаміку тканин пародонту. 

МЕТОД: УЛЬТРАЗВУКОВИЙ СКЕЙЛІНГ


Знімаються тверді надясенні зубні відкладення. Сама процедура безболісна, але в окремих випадках, коли пацієнт відчуває дискомфорт,  ми застосовуємо ультразвук «SonicFlex». Ультразвук згубно діє на бактерії, залишаючи поверхню практично стерильною. Система має різноманітні насадки, які дозволяють працювати під- , над десною і з імплантантами. 

ПОВІТРЯНО-АБРАЗИВНА СИСТЕМА «PROPHYFLEX»


Чистка за допомогою системи «Prophyflex» і спеціального порошку, в основі якого є крейда. Порошок у поєднанні з водою і повітрям, під тиском «прокочується» по поверхні зуба. Цей метод дозволяє не лише очистити зуби у важкодоступних місцях, а й гладко відполірувати їх. Порошок є протиалергенним і не токсичним, має заокруглені краї, завдяки чому не пошкоджує емаль і м’які тканини. 

ПОЛІРУВАННЯ


Кінцевим етапом профілактики є полірування за допомогою щіточок і паст різної абразивності, які відполіровують зуби до блиску і насичують їх фтором.

ПРОФІЛАКТИКА


Періодичність проведення процедури визначається в індивідуальному порядку і залежить від стану порожнини рота пацієнта. Комусь лікувально-профілактичні заходи необхідні раз в 3 місяці, однак для більшості людей цілком достатньо 1-2 процедур на рік.

Ціна
Капа для відбілювання зубів

Від

7 350 грн.
Зняття зубних відкладень у дорослих

Від

2750 грн.
Зняття зубних відкладень у дітей

Від

1000 грн.
Лікарі, що надають послугу