Записатися на прийом
Ортопедія
Ортопедія

ОПИС ПОСЛУГИ

ПІДГОТОВКА


Після проведення діагностики, при наявності показів до реставрації зубів, ми проводимо найменш інвазивнішу підготовку тканин зуба за допомогою операційного мікроскопа «Leica» та найсучаснішого обладнання, яке дозволяє повністю контролювати об’єм препарування твердих тканин зуба та робити це тільки там, де необхідно. 

НАСТУПНИЙ ЕТАП


Лікар з підготовлених зубів отримує відбиток для відтворення наявної ситуації порожнини рота на моделях в зуботехнічній лабораторії, де технік виробляє надточні керамічні реставрації з матеріалів провідних світових брендів в спеціальному артикуляторі «Gamma», який дозволяє відтворювати усі рухи щелеп пацієнта. 

ПРОЦЕДУРА КРІПЛЕННЯ


Готові реставрації фіксуються лікарем до твердих тканин зуба та утворюють монолітне з’єднання, що виключає утворення під ними карієсу протягом десятиріч. Усі процеси виготовлення таких реставрацій, як клінічних, так і технічних відбуваються під контролем мікроскопа, що дозволяє зробити їх неймовірно точними. 

ВІНІРИ


За схожою технологією виготовляються керамічні вініри фронтальної групи зубів при наявності показань та скарг на естетичний вигляд. Наше обладнання та кваліфікація в окремих випадках дозволяє обходитись зовсім без спеціальної підготовки цієї ділянки та препарування зубів.

Ціна
Безметалева керамічна коронка функціонально-естетична

Від

27 600 грн.
Керамічна накладка (Вінір)

Від

17 600 грн.