Записатися на прийом
Лікування карієсу
ПЛОМБА

ОПИС ПРОЦЕДУРИ

НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ


У клініці Klovadent впроваджені нові технології у лікуванні зубів без болю та застосовуються інноваційні прилади. Так, для якісної обробки каріозної порожнини зуба використовується мікроскоп «Leica». Він дозволяє виявляти захворювання на ранніх стадіях. Таким чином якість обробки стає кращою, ретельно відокремлюються інфіковані тканини, препарування проходить з максимальним збереженням тканин зуба, а пломбування гарантовано надійним.

ПЛОМБУВАННЯ


Пломбувальні матеріали «Asteria» і «Enamel» дозволяють враховувати колір, структуру, прозорість поверхні. Ці фотополімерні матеріали дають можливість відтворити первинний дизайн зуба. Вони затвердівають під дією ультрафіолетових променів. Завдяки цим властивостям у лікаря є необмежена кількість часу для формування коронки зуба. 

КЕРАМІЧНІ ВКЛАДКИ


У випадках, коли зруйнована значна частина зуба, для відновлення дефекту ми використовуємо керамічні вкладки. Кераміка є дуже міцним матеріалом, тому здатна витримувати набагато більші навантаження в порівнянні з фотокомпозитом; вкладки мають високу точність прилягання до стінок зуба; відновлюють точні функції зуба; вони ідеальні в плані естетики, не змінюють свої властивості протягом тривалого часу.

Ціна
Пломба з фотокомпозиту дитяча

Від

1300 грн.
Пломба з фотокомпозиту (під мікроскопом)

Від

2400 грн.
Лікарі, що надають послугу