Записатися на прийом
Хірургія
Хірургія

ОПИС ПОСЛУГИ

ЩО ВХОДИТЬ?


  • Видалення зубів (простих, складних, атипічних) та коренів
  • «Менеджмент м’яких тканин»/ Періо-хірургія / М’якотканинні пластики
  • Кісткові пластики/ Синус-ліфтинг

ОСОБЛИВОСТІ ПРОЦЕДУРИ


Хірургічні маніпуляції проводяться з використанням сучасних анестетиків. Для досягнення кращого результату використовується оптика і мікроскоп.

ВИДАЛЕННЯ ЗУБІВ


Ми не видалимо зуб перш, ніж не переконаємося, що його ніяк не можна врятувати. Серед причин, коли цього неможливо уникнути: карієс, хронічні інфекції, захворювання ясен на останній стадії, загроза для інших зубів та зміна прикусу. Розрізняють 3 рівня видалення (просте, складне, атипове).

ПРОСТЕ ВИДАЛЕННЯ ЗУБА


Найпростіше та найшвидше. Сюди відносять зуби, які вже прорізались, парадонтичні зуби (біля яких сильна втрата кістки). В середньому процедура триває 20-40 хв., а післяопераційний період може проходити непомітно і комфортно. Як правило, після операції пацієнти протягом перших 3 днів відчувають легкий «дискомфорт».

СКЛАДНЕ ВИДАЛЕННЯ ЗУБА


Сюди входять зуби, які не до кінця «прорізались» (вкриті частково або повністю слизовою), «легко лежачі» зуби мудрості. Для видалення такого зуба проводяться додаткові хірургічні втручання, щоб відкрити доступ до зуба. У середньому процедура триває 60-90 хв., післяоперційний період супроводжується легким набряком в ділянці видалення. Пацієнтам призначається знеболюючі препарати на період набряку.

АТИПОВЕ ВИДАЛЕННЯ ЗУБА/strong>


До даного видалення входять зуби:

  • Які не прорізались
  • Які з усіх сторін оточені кісткою
  • «Горизонтально лежачі» зуби мудрості
  • Зуби мудрості, розміщені близько біля нерву нижньої щелепи
  • Зуби мудрості, що контактують з гайморовою пазухою
  • Зуби мудрості в дитячому віці

Для більш точної діагностики проводиться додатковий 3D рентген. Під час процедури лікарі працюють з оптикою (на верхній щелепі) або мікроскопом (на нижній щелепі).

МЕНЕДЖМЕНТ М'ЯКИХ ТКАНИН


В залежності від ситуації, процедури можуть бути спрямовані на відновлення (перебудову, збільшення об'єму) або відсікання втрачених тканин. Процедури проводимо під мікроскопом, що прискорює швидкість загоєння і зменшує травматизм операції. Використовуючи мікроскоп в хірургії, ми працюємо micro-хірургічними інструментами і використовуємо тонкий шовний матеріал. Термін загоєння триває від 7-10 днів до 6-8 тижнів (залежно від ситуації).

КІСТКОВА ПЛАСТИКА


Хірургічне втручання, яке проводиться під оптикою чи мікроскопом, спрямоване на відновлення втраченої, з різних причин, кістки. Кісткова пластика проводиться під місцевою анестезією. Ми використовуємо матеріали нового покоління фірми Geistlich Bio-Oss та Botiss. Для того, щоб кістковий матеріал тримав свою форму і об’єм, його покривають колагеновою мембраною. Приживлення триває в середньому 4-6 міс. В місце новосформованої кістки встановлюється імплантат. 

СИНУС-ЛІФТИНГ


Кісткова пластика, яка проводиться на верхній щелепі в проекції гайморової пазухи. Метою операції є створення доступу до дна гайморової пазухи. Під збільшенням чи мікроскопом відшаровується дно гайморової пазухи спеціальними інструментами. У сформований простір поміщається кістковий матеріал та колагенова мембрана. Протягом місяця після даної маніпуляції не рекомендується займатись активним видом спорту, здійснювати перельоти чи глибоководне пірнання/дайвинг. Приживлення пластики триває 6-8 міс.

Ціна
Видалення зубів (простих, складних, атипових)

Від

4 900 грн.
Періо-хірургія

Від

9 800 грн.
Кісткові пластики / Синус-ліфтинг

Від

18 650 грн.
М’якотканинні пластики

Від

12 700 грн.