Записатися на прийом
Знімне протезування
Знімне протезування

ОПИС ПРОЦЕДУРИ

01

ЩО ВХОДИТЬ?

Ортопедичне лікування зубів та зубних рядів включає в себе реконструкцію твердих тканин окремих зубів та зубних рядів, заміщення втрачених зубів, відновлення структури та функції жувального апарату. Ортопедичне лікування тісно пов’язане з імплантацією, хірургією, ендодонтією та ортодонтією. До цього процесу залучається багато лікарів, бо ці напрямки є підготовчими. Klovadent пропонує суміжну консультацію декількох спеціалістів для представлення усіх можливих варіантів лікування.

02

ВИДИ ОРТОПЕДИЧНИХ РЕСТАВРАЦІЙ

У нашому центрі лікарі-ортопеди проводять відновлення зубних рядів незнімними (реставрації коронкової частини, вініри, мостоподібні реставрації), умовно знімними (реставрації з опорою на імплантати) та знімними протезами (частково знімні та повні знімні ортопедичні реставрації).

03

ДІАГНОСТИКА

Стоматологічна ситуація кожного пацієнта та його скарги є індивідуальними, тому перед ортопедичним лікуванням проводиться необхідне діагностичне обстеження. Воно дає змогу визначити всі індивідуальні параметри, встановити терміни та кількість візитів до кінцевого результату. Сучасні комп’ютерні програми, багаторічний досвід наших лікарів та повне діагностичне обстеження дозволяють відтворювати втрачені або пошкодженні зуби пацієнта, ідентично до природніх параметрів.

Ціна

Тимчасовий знімний протез (для реабілітації)

Від

14 000 грн.
Постійний знімний протез подовженого використання

Від

30 000 грн.