ЗАПИС НА ПРИЙОМ

+380 (44) 469 07 57 +380 (50) 469 07 57

04112, Україна, м.Київ, вул. Тимофія Шамрила, 4В

Блог

Діагностика в Кловадент

Як проходить діагностика в центрі Кловадент? етапи діагностики, перелік досліджень

Консультація

Віденська школа міждисциплінарної діагностики ViеSID – є головним фундаментом знань та методик у лікуванні наших пацієнтів.

Команда спеціалістів діагностичного центру КЛОВАДЕНТ пропонує пацієнтам зі складною стоматологічної ситуацією організувати консультаційну зустріч у Відні з професорами Рудольфом Славічеком (ортопедія, лікування скронево-нижньощелепного суглобу) та Садао Сато (ортодонтія, методика мультипетлевої дуги). 

Садао Сато
Рудольф Славічек

Для цієї зустрічі необхідно провести діагностичне дослідження у нашому центрі та з повним пакетом даних (знімки, моделі, дані аксіографії тощо) готується подальша поїздка до Відня.

Підготовка необхідних документів та фінансова частина витрат на поїздку проводиться за рахунок пацієнта (проживання, проїзд, особисті витрати, отримання візи).

Зі сторони нашого клінічного центру збираються повні дані пацієнта, призначається дата та час проведення консультації з конкретним спеціалістом  Віденської школи.  Якщо пацієнт не володіє англійською мовою, то супроводжуючий лікар з нашого центру максимально точно донесе необхідну йому інформацію.