ЗАПИС НА ПРИЙОМ

+380 (44) 469 07 57 +380 (50) 469 07 57

04112, Україна, м.Київ, вул. Тимофія Шамрила, 4В

Блог

Діагностика в Кловадент

Як проходить діагностика в центрі Кловадент? етапи діагностики, перелік досліджень

Діагностика

До нашого  центру звертаються пацієнти з різною стоматологічною ситуацією.
Визначення правильного діагнозу та усунення причин виникнення проблем – є головною метою наших спеціалістів. Існують випадки незначної складності, але частіше за все це проблеми довготривалого характеру, що потребують детального дослідження.

В залежності від складності захворювання пацієнта, у центрі «Кловадент» було розроблено 4 рівня діагностичного дослідження. Кожен з них включає певний ряд обстежень – рентген-знімки, виготовлення діагностичних моделей, фотографії тощо. Вже при першому візиті наші спеціалісти аналізують проблему пацієнта та визначають необхідний рівень діагностичного обстеження:
1 рівень – стоматологічна ситуація незначної складності
2 рівень – стоматологічна ситуація середньої складності, можлива поява негативних змін у майбутньому
3 рівень – стоматологічна ситуація високої складності, проблеми з суглобом, що призведуть до негативного впливу на стан пацієнта
4 рівень – стоматологічна ситуація підвищеної складності, серйозні захворювання скронево-нижньощелепного суглобу, потребує проведення аксіографії, виготовлення воскового моделювання зубних рядів тощо

Завдяки закордонному досвіду наших спеціалістів, при дослідженні використовуються найсучасніше обладнання, комп’ютерне дослідження, новітні методики діагностування зубо-щелепової системи. Для кожного пацієнта індивідуально створюється особистий профіль, що зберігає абсолютно усі дані щодо стоматологічної проблеми на даному етапі.

Детально Як проходить діагностика в клініці Кловадент читайте в нашому блозі