ЗАПИС НА ПРИЙОМ

+380 (44) 469 07 57 +380 (50) 469 07 57

04112, Україна, м.Київ, вул. Тимофія Шамрила, 4В

Блог

Діагностика в Кловадент

Як проходить діагностика в центрі Кловадент? етапи діагностики, перелік досліджень

Аксіографія

Одним із найсучасніших методів дослідження, що проводяться у нашому центрі є метод електронної аксіографії.

Аксіографія (від 15000 грн) – це запис траєкторії зміщення суглобу нижньої щелепи при різних рухах, що проводиться за домогою спеціального апарату- конділографа. Отримані графічні зображення дозволяють виявити порушення функції скронево-нижньощелепного суглобу.

У діагностичному центрі «Кловадент» ми використовуємо аксіограф «CADIAX 4».

Це механічний пристрій у вигляді двух рам. На одній рамі закріплені сенсори у вигляді пластин. По цим сенсорам ковзають підпружинені стилуси у складі другої рами, що зафіксована на нижній щелепі.

Для імітації та візуалізації рухів нижньої щелепи використовується спеціальний апарат – артикулятор.

Головними критеріями для проведення електронної аксіографії є:

  • реконструкція зубних рядів. Для цього використовуються налаштування артикулятра на індивідуальну функцію пацієнта, враховуючи кути та кривизну суглобового шляху руху нижньої щелепи, що притаманна даному пацієнту. Ортопедичні конструкції, виготовлені таким чином, будут більш комфортними, довготривалими та не потребують корекції і звикання;
  • проведення професіональної діагностики пацієнтів, які мають проблеми зі скронево-нижньощелепним суглобом.

Термін часу для проведення аксіографії займає приблизно 1-1,5год. Для візита пацієнт не потребує спеціальної підготовки. Всі дані клінічного та інструментального дослідження обробляються та зберігаються у профілі пацієнта за допомогою сучасного програмного забезпечення «Gamma».

У комплексі з іншими складовими функціональної діагностики електронна аксіографія дозволяє визначити правильний діагноз та своєчасно і якісно допомогти пацієнту.